30 Ekim 2010 Cumartesi

Talya'cımın Sevgili ÖğretmenleriÇekilen fotografları bilgisayarıma düzenlerken Talya dediki anne arkadaşlarla olan Cumhuriyet Balo resimlerimi koydun şimdi de öğretmenlerle olan resimlerimi koy dedi, bende ekliyorum.

Okulumuzun Müdür Sevgili Filiz Hn, Talya ona okul annesi diyor, ilk günden beri, sınıf öğretmeni Sevgili Elif Öğretmen, Elif öğretmen bize kuşum diyor anne biliyormusun diyor, Sevgili Azize öğretmeni yardım eden öğretmen diyor ona da, Sevgili Red teacher İngilizce öğretmeni, Sevgili Feray öğretmeni ona da güzel olan öğretmenlerimden diyor, ve de onu her sabah karşılayan ve her akşam yolculayan Sevgili Viktorya Hn.

Evde Talya bebekleriyle oynarken önce Viktorya Hn oluyor hoş geldiniz çoçuklar diyor sonra bir bakıyorsun Elif öğretmen oluyor ve bebeklerine şarkılar öğretiyor kitap okuyor, yazı yazmayı ve boya yapmayı öğretiyor, yemek zamanı geliyor ve Azize öğretmen devreye giriyor ardından Talya Red Teacher olup İngilice şarkılar öğretiyor bebeklerine, sonra ben okul annesiyim diyor Filiz Hn. oluyor, sonra da soruyor şimdi kim oldum anne biliyormusun diyor kim kızın diyorum? Feray öğretmen oldum diyor, okul oyunu bitincede tekrar Viktorya Hn. oluyor ve iyi akşamlar çoçuklar yarın görüşürüz diyor bebeklerine.

Bebeklerin isimleride de sınıfındaki bütün arkadaşları Eylül, Melek, Sarp, Burak, Bora, Ecesu, Nil, Sanem, Mehmetcan, Can, Eren Koray, Küzey, Defne, ve diğer arkadaşları henüz ben bile bilmiyorum, hepsinin isimlerini biliyor her gece Oğuz'la bana onların isimlerini yazdırıp ben bütün arkadaşlarımı çok seviyorum annecim yaşasın yarın yine okul var deyip mutlu birşekilde yatağa doğru gidiyor.

O mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz o yüzden tekrar öğretmenlerine teşekkür ediyoruz ki mutlu bir Talya yapıyorlar gün içinde ki akşam eve gelince bile devam ediyor okul hayatı.

Hiç yorum yok: