24 Kasım 2010 Çarşamba

HAPPY THANKSGIVINGpictures taken from google net and country living

Öğretmenler Günü Kutlaması Cupcake'leri


Talya'ya okula başlarken 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlanıcak diye öğretmişdik kendisine, aklına geldikçede soruyordu zaman zaman "öğretmenler bayram günü" ne zaman olucak diye.


Yok kızım daha var diye diye, geçen hafta babası dediki Talya önümüzdeki Çarşamba 24 Kasım yani Öğretmenler Günü o gün öğretmenlerini kutlamaya unutma diye, Talya da yaşasın hediye alalım ama dedi, bende olur hediye alırız dedim, sonra düşündüm Talya beraber kek yapalım mı dedim olur tabii annecim "cupcake"ler yapalım dedi tabii mecburen bizde kek yerine cupcake yapmaya karar verdik.

Çok da eğlendik, üstelik dünki aldığım kötu haber üzerine "cupcake"ler'le oynamak bana ilaç gibi geldi, biraz olsun kafamı dağıttım, üstelik minnoşum hem hasta hemde deli gibi kek yapmak için mutfakdan çıkmadı dün, canım kızım yine çok hasta ama bu sefer tam hasta oldu, neyse benim minik kuşum iyi olsun en güzel cupcakler onun.
Umarım göründükleri gibi de güzel olmuşdur,  bütün öğretmenlerin gününü kutlar bu cupcakler'den de onlara ikram ederiz canım Talya'la.